Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
gatoulis
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
delrules
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
loui
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
despot
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
sfairas
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
STEF
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
webmaster
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
Petran
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
cookerman
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Voting_bar2Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap228%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap20%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap214%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap228%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap20%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap27%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap27%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap210%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap27%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_lcap20%Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΠαρ Σεπ 17, 2010 8:25 pm

και επειδη κυκλοφορουν πολλα πονυρα μυαλα το κανω αμεσως πιο συγκεκριμενο!!!
εδω θα γραψουμε την πρωτη φορα που ηρθαμε σε επαφη με τον δυτροχο οιο!!!
η πρωτη φορα που ριζοσαι μεσα μας το σαρακι του δυκικλου!!
για οσους η αναμνηση εχει σβησει απο τα πολλα χρονια θα συμβιβαστουμε και με μυθοπλασια!!!

Και ξεκηναω πρωτος κυριοι!!!ημουν 15 χρονων οταν ο θειος μου με ανεβασαι για πρωτη φορα σε 250 αρη cm της HONDA.τσοπερακι ηταν αλλα το εκανε το κακο!!για μια ευθεια μονο γιρο στα 15 μετρα αφου ελαβα τις καταλληλες οδηγιες και αυτο ηταν ολο!οταν κατεβηκα τα ποδια μου ετρεμαν,δεν ξερω γιατι!μετα απο κανενα χρονο παραφιλουσα ποτε θα εθει η θεια μου σπιτι μου για να της παρω το παπι το 50 αρη!για 10 λεπτα περναγε η θεια της επαιρνα το παπι εγω 1 ωρα καθοτανε αναγκαστικα!!!
μετα απο τα βιοματα αυτα και αφου ειχαμε κολλησει τον οιο ακολουθησαμε μια λαμπρη πορια οπου το ενα μηχανακι διαδεχονταν το αλλο(ξενα παντα) μεχρι να γινω 17 οπου και αγορασα το πρωτο μου παπι με τη τρομερη τελικη των 80 χλμ με ευνοικο τυφονα
αντε σηρα σασ τωρα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REM
Global Moderator
Global Moderator
REM

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Barovios
Ηλικία : 51
Μοντέλο : KTM 1290 GT, Χmax300
Αριθμός δημοσιεύσεων : 2937
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΣαβ Σεπ 18, 2010 10:37 am

Μακης έγραψε:
...θα συμβιβαστουμε και με μυθοπλασια....

Μεγάλη κουβέντα είπες!

Η δική μου ιστορία έχει δύο φάσεις. Αρχικά κάπου στα 15 ήρθε στην οικογένεια το πρώτο παπί (ΥΑΜΑΗΑ βέβαια... town mate T-50 με άξονα!!! για όσους τα θυμούνται ακόμα). Του αδερφού ήταν αλλά δειλά - δειλά το έπαιρνα και εγώ. Δεν ήταν και για να σε εντυπωσιάσει, οπότε όταν πουλήθηκε κανά 2 χρόνια μετά δεν άλλαξε και πολλά.

Η επόμενη φάση είναι κάπου στα μέσα του '90, οπότε φοιτητής ακόμα, δουλεύοντας παράλληλα, έψαχνα ένα φθηνό μέσο για να εξοικονομώ χρόνο, αφού είχα διαπιστώσει ότι έχανα καθημερινά περίπου 3-4 ώρες στα λεωφορεία. Η λύση ήρθε με το Honda C-90. Και κάπου εκεί αρχίσαν όλα... Μετά από λίγο μου φαινόταν αδύναμο και ήθελα κάτι μεγαλύτερο, να μπορώ να βγαίνω και εκτός πόλης, οπότε ήρθε το SUZUKI GSF 400 V Bandit. Τα υπόλοιπα είναι απλώς ιστορία. (τι είπε πάλι ο τρισμέγιστος!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouvoukliotis.gr
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΣαβ Σεπ 18, 2010 2:15 pm

REM έγραψε:
Μακης έγραψε:
...θα συμβιβαστουμε και με μυθοπλασια....

Μεγάλη κουβέντα είπες!

Η δική μου ιστορία έχει δύο φάσεις. Αρχικά κάπου στα 15 ήρθε στην οικογένεια το πρώτο παπί (ΥΑΜΑΗΑ βέβαια... town mate T-50 με άξονα!!! για όσους τα θυμούνται ακόμα). Του αδερφού ήταν αλλά δειλά - δειλά το έπαιρνα και εγώ. Δεν ήταν και για να σε εντυπωσιάσει, οπότε όταν πουλήθηκε κανά 2 χρόνια μετά δεν άλλαξε και πολλά.

Η επόμενη φάση είναι κάπου στα μέσα του '90, οπότε φοιτητής ακόμα, δουλεύοντας παράλληλα, έψαχνα ένα φθηνό μέσο για να εξοικονομώ χρόνο, αφού είχα διαπιστώσει ότι έχανα καθημερινά περίπου 3-4 ώρες στα λεωφορεία. Η λύση ήρθε με το Honda C-90. Και κάπου εκεί αρχίσαν όλα... Μετά από λίγο μου φαινόταν αδύναμο και ήθελα κάτι μεγαλύτερο, να μπορώ να βγαίνω και εκτός πόλης, οπότε ήρθε το SUZUKI GSF 400 V Bandit. Τα υπόλοιπα είναι απλώς ιστορία. (τι είπε πάλι ο τρισμέγιστος!!)
οι ιστοριες μασ παρουσιαζουν πολλα κοινα μια που το πρωτο μου παπι ηταν το yamaha t 50 και το δευτερο μου αποκτιμα ηταν honda glx 90 cc!!το τι ηχαν τραβηξει τα παπια δεν λεγεται!αν ηχαν στομα θα φοναζαν!τσιτα τα πηγαινα συνεχεια!!!φετα στις στροφες...χρονομετρησεισ αποστασεων ,αλματα ,σουζες αστα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petran
Fazer Club
Fazer Club
Petran

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Πέτρος
Ηλικία : 43
Μοντέλο : fazer 600 - Crypton 1100!
Αριθμός δημοσιεύσεων : 338
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΣαβ Σεπ 18, 2010 8:54 pm

Εγω δεν εχω και πολυ ιστορια να σας πω γιατι δεν ειχα ποτε δικο μου παπι η σκουτερ σε μικρη ηλικια. Ειχα ωμος ενα mountain bike Very Happy και καμια φορα οδηγουσα τις παπιες των αλλων Laughing
Και ξαφνικα πριν απο δυο χρονια μου μπηκε το μικροβιο εβγαλα διπλομα και πηρα το fazerακι Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΚυρ Σεπ 19, 2010 1:19 pm

μπραβο Πετρο !!σαν να λεμε προταρης στα βαθια!!! Very Happy icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cookerman
normal member
normal member
cookerman

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Βασίλης
Ηλικία : 40
Μοντέλο : fz6 fazer '05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 324
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 1:40 am

Petran έγραψε:
Εγω δεν εχω και πολυ ιστορια να σας πω γιατι δεν ειχα ποτε δικο μου παπι η σκουτερ σε μικρη ηλικια. Ειχα ωμος ενα mountain bike Very Happy και καμια φορα οδηγουσα τις παπιες των αλλων Laughing
Και ξαφνικα πριν απο δυο χρονια μου μπηκε το μικροβιο εβγαλα διπλομα και πηρα το fazerακι Wink


Χα να με κι εγώ όταν το 94-95 επιασα στα χέρια μου 1 μοτοποδήλατο 40cc παρακαλώ όπου διαπίστωσα οτι με το ποδήλατο πήγαινα γρηγορότερα...

Παύση μέχρι τον φλεβάρη του 2010 όπου και απέκτησα το φειζερ...(πρακτικά με μηδέν εμπειρία πέραν τον μαθημάτων οδήγησης)

Έκτοτε καθε μερα ειναι διαφορετική γεμάτη μυστήριο, ένταση, δράση... μα πάνω απ όλα πάθος για πιλοτάρισμα affraid γιατί νιώθω πως είμαι σε μαχητικό κάθε φορά που καβαλάω

FAZER IS ONLY ONE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatoulis
Moderator
Moderator
gatoulis

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : gatoulis
Μοντέλο : joc r
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1808
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 9:15 am

τι μου θυμησατε τωρα...το πρωτο μηχανακι που αγορασα ηταν αυτο....

Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! 1978yamahadt250enduro

σε αλλο χρωμα, εναντι [40.000] χιλ. δραχμων τοτε και φυσικα δεν ειχα ουτε αδεια, ουτε ασφαλεια, μονο την αποδειξη αγορας απο τον φιλο που το ειχα παρει, το κυκλοφορησα ετσι κανα 6μηνο και μετα εβγαλα και την αδεια ηθελα να μαζεψω πρωτα κανα φραγκο, εκτοτε δεν σταματησα να αλλαζω μοτορια μεχρι και σημερα....
αυτη ηταν η αρχη .....
εμαθα να οδηγω σε νοικιαρικα.... old

645933
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myfazer.gr
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 3:14 pm

το νου σου Βασιλη!!!
δεν βλεπω καλα πραγματα με τα μαχητικα τελευταια!!! Very Happy Laughing smil44623fe97805c
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
delrules
Moderator
Moderator
delrules

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : delrules
Ηλικία : 45
Μοντέλο : YAMAHA FZ1S FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1083
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 4:01 pm

Περα απο επαφες με παπακια φιλων κατα την εφηβικη ηλικια, η ενηλικη ζωη ηταν αμηχανη μεχρι το 2006 οταν αγορασα αυτο

Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Img9876r

Uploaded with ImageShack.us

Συντομα εδωσε την θεση της στο fazer.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.heavy-metal.gr
Anapodos
Fazer Club
Fazer Club
Anapodos

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Chris
Ηλικία : 36
Μοντέλο : FZ1 07'
Αριθμός δημοσιεύσεων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 4:49 pm

Εγω ξεκινησα στα 16 με ενα τρομερο YAMAHA Jog 50cc artistic spec το οποιο εχω ακομη κι σημερα στην αποθήκη στο χωριο.

Η μεταβαση μου στις μεγαλυτερες κατηγοριες εγινε με το HONDA CB250 του θειου μου το οποιο επισης εχω στην αποθηκη.

Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Hondacb250rs82

Uploaded with ImageShack.us

Και μετα απεκτησα το Fazeraki!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cookerman
normal member
normal member
cookerman

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Βασίλης
Ηλικία : 40
Μοντέλο : fz6 fazer '05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 324
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 8:21 pm

Μακης έγραψε:
το νου σου Βασιλη!!!
δεν βλεπω καλα πραγματα με τα μαχητικα τελευταια!!! Very Happy Laughing smil44623fe97805c


smil4462411356715 tooth punk

Πάντα με τα μυαλά ενός old
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 12:09 am

cookerman έγραψε:
Μακης έγραψε:
το νου σου Βασιλη!!!
δεν βλεπω καλα πραγματα με τα μαχητικα τελευταια!!! Very Happy Laughing smil44623fe97805c


smil4462411356715 tooth punk

Πάντα με τα μυαλά ενός old
τωρα με ταπωσες lipssealed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REM
Global Moderator
Global Moderator
REM

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Barovios
Ηλικία : 51
Μοντέλο : KTM 1290 GT, Χmax300
Αριθμός δημοσιεύσεων : 2937
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 7:57 am

Anapodos έγραψε:
...YAMAHA Jog 50cc artistic spec το οποιο εχω ακομη κι σημερα στην αποθήκη στο χωριο....

...HONDA CB250 του θειου μου το οποιο επισης εχω στην αποθηκη.....

Σκέφτεσαι να ανοίξεις μουσείο σε λίγα χρόνια; bleh jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouvoukliotis.gr
Anapodos
Fazer Club
Fazer Club
Anapodos

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Chris
Ηλικία : 36
Μοντέλο : FZ1 07'
Αριθμός δημοσιεύσεων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 11:38 am

Χαχαχα ειναι πολυ πιθανον μην το γελας.
Μεσα στην αποθηκη υπαρχει επισης ενα πολυ καλα διατηρημενα Zundap 80cc.
Το εργαλειο φυσαει σου λεω!!!!!!!

Που ξερεις μπορει σε μερικα χρονια να παρουν αξια σαν αντικες , να τα πουλησω και να παω ταξιδι στο motogp στη Laguna Seca!!!


bleh bleh bleh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μακης
jr. member
jr. member
Μακης

Όνομα : Μακης
Ηλικία : 45
Μοντέλο : tdm 900 05
Αριθμός δημοσιεύσεων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤρι Σεπ 21, 2010 2:48 pm

βουρ για laguna seca !!! kangaroo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lamproukos
new member
lamproukos

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : lamprianos
Ηλικία : 34
Μοντέλο : fz6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 7:11 am

kalhspera paidia.....egw 3ekinisa me daniko mhxanaki filou....voltes kai kako....meta sta 16 mporesa kai phra monos ena daytona sprinter...hahhah...mikro kai grhgoro...mexri pou tou ebgala ta matia....to krathsa 2 xronia...emeina xwris mhxanh gia 1 xrono peripou....meta phra to fz6 '05.....to exw 4 mhnes twra....kai exw kanei guro sta 20000 km....elpizw na mporesw na paw kai me to yamaha club ta3idaki...to mono kako oti den exw dhploma....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatoulis
Moderator
Moderator
gatoulis

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : gatoulis
Μοντέλο : joc r
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1808
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΤετ Σεπ 22, 2010 7:50 am

lamproukos έγραψε:
kalhspera paidia.....egw 3ekinisa me daniko mhxanaki filou....voltes kai kako....meta sta 16 mporesa kai phra monos ena daytona sprinter...hahhah...mikro kai grhgoro...mexri pou tou ebgala ta matia....to krathsa 2 xronia...emeina xwris mhxanh gia 1 xrono peripou....meta phra to fz6 '05.....to exw 4 mhnes twra....kai exw kanei guro sta 20000 km....elpizw na mporesw na paw kai me to yamaha club ta3idaki...to mono kako oti den exw dhploma....

γεια σου φιλε μου, και καλως ηρθες αλλα περνα πρωτα απο ΕΔΩ και γραφε μονο ελληνικα 645933
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myfazer.gr
despot
Supreme member
Supreme member
despot

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Σταθης
Ηλικία : 56
Μοντέλο : TDM850 '01
Αριθμός δημοσιεύσεων : 670
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2010
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!   Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! EmptyΠαρ Σεπ 24, 2010 9:46 pm

η πρωτη φορα ηταν κατι απο φλορετα η ζουνταπ

βεβαια η πρωτη αγορα ηταν ενα Puch-ακι σαν και αυτο

Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Puchmoped


και ακολούθησε αυτό το οποίο του έδωσα λίγο πιο προσωπικό χαρακτήρα smil45901de35f504


Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!! Zundapp80

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/eustase
 
Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΟΡΑ...!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η πρώτη μου YAMAHA
» Η ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗΣ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ Μ.Ο.Π 15-3-2011
» Jerez: Η πρώτη νίκη του Lorenzo σε βρεγμένο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-