Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
gatoulis
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
delrules
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
loui
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
despot
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
sfairas
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
STEF
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
webmaster
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
Petran
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
cookerman
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Voting_bar2Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap228%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap214%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap228%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap210%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aris_Tsek
normal member
normal member
Aris_Tsek

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Άρης
Ηλικία : 34
Μοντέλο : R1 04
Αριθμός δημοσιεύσεων : 273
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 12:55 am

Κοίτα, πιο όμορφο φαίνεται με τη μαμίσια...αλλά σίγουρα καμία σχέση η κάλυψη...
Από την άλλη αν δε βγάλεις φωτογραφία να φαίνεται όλο το σύνολο δε μπορώ να σου πω με σιγουριά...ίσως συνολικά να δένει πιο ωραία η καινούρια... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkcarbons
normal member
normal member
gkcarbons

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giorgos
Ηλικία : 54
Μοντέλο : fz1s
Αριθμός δημοσιεύσεων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μαρ 14, 2012 8:55 pm

Aris_Tsek έγραψε:
Κοίτα, πιο όμορφο φαίνεται με τη μαμίσια...αλλά σίγουρα καμία σχέση η κάλυψη...
Από την άλλη αν δε βγάλεις φωτογραφία να φαίνεται όλο το σύνολο δε μπορώ να σου πω με σιγουριά...ίσως συνολικά να δένει πιο ωραία η καινούρια... Wink

Λόγω βροχής και συννεφιάς δεν κατάφερα να βγάλω φοτο της προκοπής. Με την πρώτη ευκαιρία πάντως θα βγάλω φωτογραφίες ολόκληρη την μοτοσυκλέτα και απο διαφορετικές γωνίες και το ξανασυζητάμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
R6Sparta
jr. member
jr. member
R6Sparta

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : ΗΛΙΑΣ
Ηλικία : 34
Μοντέλο : YZF R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2012
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 03, 2012 1:26 pm

Θα αναρτησω τι εχω κανει εγω στο δικο μου Yzf R6 2003-2005 μιας και ειμαι ευχαριστημενος.

Ενα ελευθερο φιλτρο K&N .
Power Commander Usb III Dynojet.
Ολοσωμη εξατμιση Termignoni (Απιστευτος Ηχος απιστευτη αποδοση κατ εμε)


Stabilizater Matris (Απιστευτη δουλεια)

Πισω Αναρτηση Technix με το απαραιτητο οργανο για ρυθμιση μεσω αζωτου
της TecknoFlex.

Γραναζωμενο ελαφρως κοντο να σηκωνεται και τεταρτι (χαχαχ)

Λαστιχα Metzeler K2 Racetech (Πραγματικα απιστευτα τοσο εντος αλλα οσο και εκτος Πιστας).

Μανιταρια Rizoma

Αντιβαρα Rizoma

μπουκαλακια υγρων Rizoma

Xenon φωτα

Σωληνακια υψηλης πιεσης φρενων

Αντιολισθητικη Σελα

Και τελος Ρυθμιζομενος μασπιεδες οπου φερνεις φρενο και αλλαγες ταχυτητας στα μετρα σου. Ιδανικο αν και ακριβο για αυτο που προσφερει!

Αυτα εχω κανει εγω στο δικο μου R6

Μπορει να εχω ξεχασει και κατι αλλο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.streetdragster.gr
gkcarbons
normal member
normal member
gkcarbons

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giorgos
Ηλικία : 54
Μοντέλο : fz1s
Αριθμός δημοσιεύσεων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Απρ 22, 2012 11:06 pm

Aris_Tsek έγραψε:
Κοίτα, πιο όμορφο φαίνεται με τη μαμίσια...αλλά σίγουρα καμία σχέση η κάλυψη...
Από την άλλη αν δε βγάλεις φωτογραφία να φαίνεται όλο το σύνολο δε μπορώ να σου πω με σιγουριά...ίσως συνολικά να δένει πιο ωραία η καινούρια... Wink


Έβγαλα επιτέλους φωτο με ολόκληρη την μοτοσυκλέτα. Περιμένω απόψεις.


Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 P4221818.th

Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 P4221822.th

Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Fz131.th

Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Fz132.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfairas
Site Administrator
Site Administrator
sfairas

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : sfairas
Ηλικία : 44
Μοντέλο : FZ6 FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 604
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2009
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 2:16 am

Είναι πολλλύ όμορφο, αλλά επειδή το τουμπάνιασμα ποτέ δεν τελειώνει, θέλω καρίνα και μονόσελο... μετά βλέπουμε devil2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yamaha-bikers.forumgreek.com
gkcarbons
normal member
normal member
gkcarbons

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giorgos
Ηλικία : 54
Μοντέλο : fz1s
Αριθμός δημοσιεύσεων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 3:56 pm

sfairas έγραψε:
Είναι πολλλύ όμορφο, αλλά επειδή το τουμπάνιασμα ποτέ δεν τελειώνει, θέλω καρίνα και μονόσελο... μετά βλέπουμε devil2


Έρχονται-έρχονται. Θέλω όμως απόψεις για την νέα(τροποποιημένη) ζελατίνα. Του ταιριάζει περισσότερο απο την μαμίσια ή όχι ?
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
delrules
Moderator
Moderator
delrules

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : delrules
Ηλικία : 45
Μοντέλο : YAMAHA FZ1S FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1083
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 4:56 pm

Πολυ καλό !!

Αν το βαψεις και ενα μπλε θα ειναι ακομα καλυτερο!!

( ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΟΚΚΙΝΑ FZ1!!!!!!!!!!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.heavy-metal.gr
gkcarbons
normal member
normal member
gkcarbons

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giorgos
Ηλικία : 54
Μοντέλο : fz1s
Αριθμός δημοσιεύσεων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 23, 2012 5:07 pm

Ένα είναι το χρώμα. Lava-Red bleh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aris_Tsek
normal member
normal member
Aris_Tsek

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Άρης
Ηλικία : 34
Μοντέλο : R1 04
Αριθμός δημοσιεύσεων : 273
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 2:45 am

Μου φαίνεται πιο ωραία αυτή η ζελατίνα...έχει ωραίο κόψιμο...
Αλλά παραείναι διάφανη(δεν έχει χοντρό χείλος) και δεν ξεκαθαρίζει το σχήμα της πάνω στη μηχανή...φαίνεται περίπου σαν να μην έχει ζελατίνα...(από τις φωτό πάντα)...
Ίσως σε πολύ ελαφρύ φιμέ να ήταν ακόμα πιο ωραία...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfairas
Site Administrator
Site Administrator
sfairas

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : sfairas
Ηλικία : 44
Μοντέλο : FZ6 FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 604
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2009
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 3:17 pm

gkcarbons έγραψε:
sfairas έγραψε:
Είναι πολλλύ όμορφο, αλλά επειδή το τουμπάνιασμα ποτέ δεν τελειώνει, θέλω καρίνα και μονόσελο... μετά βλέπουμε devil2


Έρχονται-έρχονται. Θέλω όμως απόψεις για την νέα(τροποποιημένη) ζελατίνα. Του ταιριάζει περισσότερο απο την μαμίσια ή όχι ?
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Σαν σχήμα είναι πιο "ευχάριστη" όπως όμως αναφέρει και ο Aris Tsek, λίγο πιο σκούρη και αν βρεις και ένα ειδικό λάστιχο που υπάρχει, ώστε να φαρδύνει το "περίγραμμα" (χείλος) keep tuning...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yamaha-bikers.forumgreek.com
gkcarbons
normal member
normal member
gkcarbons

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giorgos
Ηλικία : 54
Μοντέλο : fz1s
Αριθμός δημοσιεύσεων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2011
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?   Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας? - Σελίδα 3 EmptyΤρι Απρ 24, 2012 5:58 pm

smil4512f2b9c3c5e ίσως έχετε δίκιο, θα το κοιτάξω. Δεν υπάρχει 'χείλος" γιατί την έκοψα ώστε να έχει ίδιο ύψος με την μαμίσια, κι' έτσι το πάχος στο περίγραμά της έιναι όσο και το πάχος της ζελατίνας. Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον και την ανταπόκρισή σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι δωρα εχετε κανει στο μηχανακι σας?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Κάμμερα που μοίράζει κλήσεις και δώρα!!
» Biaggi: Αδιανόητο να κάνει νίκες ο Rossi!
» ..... πουν' το μηχανακι βρε παιδια
» Ωραιο μηχανακι φιλε!!
»  Είσαι πολύτεκνος αλλά γουστάρεις μηχανάκι ....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ :: ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-