Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
σωληνακια υψηλης πιεσης Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
gatoulis
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
delrules
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
loui
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
despot
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
sfairas
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
STEF
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
webmaster
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
Petran
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
cookerman
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap2σωληνακια υψηλης πιεσης Voting_bar2σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap228%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap20%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap214%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap228%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap20%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap27%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap27%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap210%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap27%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_lcap20%σωληνακια υψηλης πιεσης Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 σωληνακια υψηλης πιεσης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bouzosr6
new member
bouzosr6

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : george
Μοντέλο : yzf-R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 5:11 pm

γεια σας αλανια ποιοσ ξερει να μου πει πιες ειναι καλες μαρκεσ στα σωληνακια υψηλης..????για r6 2008-2009 σας ευχαριστω..¨)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis_fr4
jr. member
jr. member


Αριθμός δημοσιεύσεων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 12:44 am

στο δικο μου εχω βαλει HEL και ειμαι ευχαριστημενος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bouzosr6
new member
bouzosr6

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : george
Μοντέλο : yzf-R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 4:41 pm

ειναι ακριβω το kit????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bouzosr6
new member
bouzosr6

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : george
Μοντέλο : yzf-R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 4:50 pm

ta venhill τα γνωριζει κανενασ ειναι καλα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis_fr4
jr. member
jr. member


Αριθμός δημοσιεύσεων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 9:43 pm

ολα πανω κατω στις ιδιες τιμες παιζουν.αντε να γλυτωσεις 5-10ευρω.

καλα ειναι και τα venhill αλλα να ξερεις οτι μονο με σωληνακια δεν θα δεις καμια τρομερη αλλαγη αλλα πολυ μικρη(εγω πιο πολυ για ομορφια τα εβαλα).

για να δεις μεγαλη αλλαγη καλο ειναι να βαλεις και καμια τρομπα και αν η τσεπη σου το σηκωνει δαγκανες και δισκοπλακες.


παντως τα φρενα του ρ6 ειναι πολυ καλα (για μενα τουλαχιστον) και μονο αν κυνηγας χρονους κτλ αξιζει να τα αλλαξεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bouzosr6
new member
bouzosr6

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : george
Μοντέλο : yzf-R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΠαρ Ιαν 25, 2013 6:52 pm

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για να βαλω μονο σωλινακια στο μωρο μου..για αυτο το σκεφτομε. δλδ λες χωρισ τα υπολοιπα δεν θα δω διαφορα ε???ουτε με τακακια και σωλινακια θα δω διαφορα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis_fr4
jr. member
jr. member


Αριθμός δημοσιεύσεων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2010
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΠαρ Ιαν 25, 2013 9:17 pm

βαλε τα σωληνακια για αρχη αφου σου εκατσε τωρα και αργοτερα το ψαχνεις περισσοτερο.ολοι ετσι κανουν.απλα μην περιμενεις πολλα πολλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
delrules
Moderator
Moderator
delrules

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : delrules
Ηλικία : 45
Μοντέλο : YAMAHA FZ1S FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1083
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΔευ Ιαν 28, 2013 3:59 pm

Εδω στο fz6 ειχα βάλει goodrich από εδώ. Μια ψιλή διαφορα την ειχα δει κυριως σε πιεσμενες βολτες (κατι γυρους 2ου ποδιου και τετοια).
Επισης στο R6 δεν ξερω πως ειναι τα μαμα σωληνακια, αλλα καλυτερα να βαλεις το racing, που σημαινει οτι για καθε δαγκανα ξεκιναει αλλο σωληνακι απο την τρομπα και οχι ενα που σπαει μετα στα δυο (πανω απο το φτερο συνηθως). Έτσι επιτυγχανεις ακριβως την ιδια πιεση στις 2 δαγκανες και γιατι αλλιως λογω διαφορετικου μηκους παει (προφανως) μεγαλυτερη πιεση στο πιο κοντο. Βεβαια ολα αυτα ειναι στην σφαιρα της λεπτομερειας, αλλα φου το κανεις που το κανεις, καντο σωστα, χεχε.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.heavy-metal.gr
bouzosr6
new member
bouzosr6

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : george
Μοντέλο : yzf-R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
σωληνακια υψηλης πιεσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης πιεσης   σωληνακια υψηλης πιεσης EmptyΤετ Ιαν 30, 2013 4:59 pm

καλα λες μαλλον κατι τετοιο θα κανω...να σε καλα αδερφε σε ευχαριστω.. 760672
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σωληνακια υψηλης πιεσης
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ :: ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ-