Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
gatoulis
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
delrules
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
loui
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
despot
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
sfairas
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
STEF
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
webmaster
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
Petran
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
cookerman
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Voting_bar2αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap228%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap20%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap214%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap228%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap20%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap27%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap27%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap210%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap27%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_lcap20%αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
giwrgos irakleio
jr. member
jr. member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giwrgos
Ηλικία : 42
Μοντέλο : fz1 1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 2:08 am

γεια σας παιδια θα ιθελα να κανω μια ερωτιση πσαχτικα για αγωνιστικους τεντοτιρες αλισιδας της lightech και μου ειπαν οτι δεν βγαζη για το μιχανακι μου και τορα κιταω για gilles το μιχανακι ειναι fz1 06 αν καπιος φοραη gilles τεντοτιρες η σε fz1-fazer σε σε καπιο αλο μηχανακι αν μπορουσε να ανεβαζε μια δυο κοντινεσ φοτο θα μου εκανε μεγαλι χαρη δεν τους εχω δει τοποθετιμενους και φοβαμε να μην πετακσω τα λεφτα μου.... Very Happy ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sfairas
Site Administrator
Site Administrator
sfairas

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : sfairas
Ηλικία : 44
Μοντέλο : FZ6 FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 604
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2009
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΔευ Ιαν 30, 2012 4:54 am

http://www.fz1-forum.com/forum/gen-ii-garage-tech-help/12530-gilles-rearsets-installation-question.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yamaha-bikers.forumgreek.com
giwrgos irakleio
jr. member
jr. member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giwrgos
Ηλικία : 42
Μοντέλο : fz1 1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΠεμ Φεβ 02, 2012 11:32 pm

φιλε σφερα σευχαριστω για την απαντιση αλα το μιχανακι στο λινκ που εβαλες φοραη μαρσπιε gilles εγω φοραω μαρσπιε lightech και ενδιαφερομε για τεντοτιρεσ αλισιδας μπενουν στο πσαλιδι και ρεγουλαρουν την αλισιδα αν εχεις κατι υποπσιν σου βαλτο σευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aris_Tsek
normal member
normal member
Aris_Tsek

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Άρης
Ηλικία : 34
Μοντέλο : R1 04
Αριθμός δημοσιεύσεων : 273
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2011
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 8:32 pm

Εννοείς τους ρεγουλατώρους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwrgos irakleio
jr. member
jr. member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giwrgos
Ηλικία : 42
Μοντέλο : fz1 1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 10:05 pm

ναι τους ρεγουλατοριυς για gilles και αν υπαρχη και καμια αλη ετερια που να βγαζη για το fz1-fazer 1000 αν κσερησ κατι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimST
jr. member
jr. member
DimST

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Dimitris
Μοντέλο : R1 & R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 10:43 pm

Δυστυχώς δε πρέπει να υπάρχει άλλη εταιρία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.zen1one.com/
giwrgos irakleio
jr. member
jr. member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giwrgos
Ηλικία : 42
Μοντέλο : fz1 1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 10:59 pm

αν φοραη καπιος ρε παιδια απο εδο μεσα ας βαλη μια δυο φοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Supergoofy
normal member
normal member


Μοντέλο : R1 2008
Αριθμός δημοσιεύσεων : 215
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΤετ Φεβ 08, 2012 1:51 pm

Φίλε μου έχω ακούσει ότι στα supersport ειδικά στα 1000 δεν αντέχουν και σπάνε για το δικό σου δεν ξέρω κάτι αλλά αν βρεις πρόσεξε λίγο το θέμα της αντοχής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DimST
jr. member
jr. member
DimST

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Dimitris
Μοντέλο : R1 & R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΤετ Φεβ 08, 2012 2:10 pm

Όλα είναι θέμα τοποθέτησης, ποτέ δε μου έχει σπάσει gilles τεντωτήρας αλυσίδας, αν δε μπεί σωστά σίγουρα θα σπάσει, γι'αυτό και οι λεπτομερείς οδηγίες με την αγορά τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.zen1one.com/
giwrgos irakleio
jr. member
jr. member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : giwrgos
Ηλικία : 42
Μοντέλο : fz1 1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 74
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2010
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας   αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας EmptyΤετ Φεβ 08, 2012 6:17 pm

αν φορας φιλε dim st και εχεις κανα δυο φοτο βαλε εδο σε παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αγωνιστικοι τεντοτιρες αλισιδας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ :: ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ-